Nejlepší pneuservis

Častá a velmi pravidelná otázka každého řidiče je, kde najde nejlepší pneuservis? V České republice je nespočet různých míst, kde je možné provést výměnu pneumatik, či různé opravy kol.

Nejlepší způsob výběru kvalitního servisu přináší webová aplikace GetFix, ve které řidič najde kvalitní pneuservisy, které poskytují širokou nabídku služeb. Na stránce GetFix se lze rovnou objednat do vybraného pneuservisu, který odpovídá specifickým podmínkám každého řidiče.

Pro některé může být problémem i proces výměny kol. Protože kvůli nedostatku zkušeností nedokáže řidič ani odstranit plastové nýty ze šroubů na disku. Jsme si jisti, že by se to nestalo v pneuservisech na GetFix, protože tam pracují výhradně kvalifikovaní řemeslníci. Služby poskytované pro montáž pneumatik provádí výhradně odbornicí.

Nejčastěji potřebujete pneuservis k sezónnímu přezutí Vašeho vozidlaVelmi důležitým bodem při přezutí je montáž a vyvážení pneumatik. Špatné vyvážení pneumatik může vést k problémům s ovladatelností a nepříjemným řízením. To vše nepochybně povede ke vzniku mimořádných situací na silnici.

 

Proč používat služby pneuservisů přes GetFix?

Pokud je nutné vyměnit pneumatiky, mnoho řidičů se zaměřuje především na ceny pneuservisů a lokality. Nikdo nechce ztrácet čas. Možnost udělat všechno po cestě domů v nejbližším servisů je lákavá možnost. Špatný výkon služeb v pneuservisech však vede k řadě nepříjemných následků:

  • Minimální chyba při vyvážení disků vytváří další zatížení na tlumiče. To také významně snižuje životnost dílů jako ložiska a táhlo řízení
  • Zvýšení zatížení kola může vést k prasknutí pneumatiky
  • Neprofesionální demontáž náboje kola často vede k nenápadnému poškození dílů na podvozku
  • Špatně nastavený tlak v kolech zajišťuje zrychlení opotřebení pneumatiky

Je zřejmé, že nekompetentnost personálu a nedostatek kvalitního moderního vybavení pro montáž pneumatik vedou nejen k zbytečným finančním výdajům, ale také představují hrozbu pro život během řízení. 

V servisech na GetFix ceny neliší od cen malých „pouličních“ servisů. Odborníci přistupují k postupu montáže pneumatik jako k plnohodnotné technické údržbě.

 

Časová náročnost

Veškerá práce s koly Vašeho automobilu v rámci pneuservisu Vám většinou nezabere víc než čtyřicet minut. Vážíme si těch vzácných minut, které můžete strávit se svou rodinou nebo přáteli, a ne na stanici technické kontroly. Navíc si můžete termín rezervovat online přímo na GetFix, kde rovnou dozvíte i cenu.

 

Ceny pneuservis služeb

Ceny na přezutí pneu se liší v závislosti na jednotlivých servisech. Na GetFix ceny začínají od 400 Kč.

 

Rychlé odkazy

Objednání na přezutí:

Kompletní přezutí R13 od 4oo Kč

Kompletní přezutí R14 od 4oo Kč

Kompletní přezutí R15 od 4oo Kč

Kompletní přezutí R16  od 4oo Kč

Kompletní přezutí R17 od 5oo Kč

Kompletní přezutí R18 od 5oo Kč

Kompletní přezutí R19 od 5oo Kč

Kompletní přezutí R20 od 5oo Kč

Kompletní přezutí R21 od 8oo Kč

Kompletní přezutí R22 od 8oo Kč

 

Užitečné:

Sezónní uskladnění pneumatik

Jak vybrat správný autoservis

Informace pro řidiče