Oprava podvozku

Pro zvýšení životnosti, spolehlivosti a především pro zajištění bezpečného provozu se doporučuje včas provádět diagnostiku, opravit nebo vyměnit opotřebované komponenty a části podvozku automobilu.

Před zahájením opravy nebo výměny se provádí kontrola podvozku, která zahrnuje:

 

Na základě výsledků diagnostiky podvozku se vydává diagnostický list, který uvádí požadované množství práce a její náklady. Pracovník servisu určí nejprve seznam prací, které musí být provedeny, a dá doporučení ohledně použití náhradních dílů.

Při opravě podvozku automobilu se používají originální náhradní díly a náhradní díly předních výrobců. Rozhodnutí o použití jednoho nebo druhého náhradního dílu při opravě podvozku provádí klient po konzultaci s autoservisem.

Při práci se používají pouze speciální nástroje, které vám při opravě podvozku umožňují dodržovat nezbytnou technologii a vysoce kvalitní práci.

Autoservisy na GetFix mají moderní prostředky pro diagnostiku seřízení kol a profesionální řemeslníci v případě potřeby upraví vyrovnání kol u všech typu automobilů.

Nezapomeňte, že včasná oprava součástí odpružení vede ke zvýšenému opotřebení ostatních částí podvozku vozidla. Nesnižujte svou bezpečnost, oprava podvozku je mnohem levnější než oprava celého auta, nemluvě o závažnějších důsledcích.

Rychlé odkazy

Kontrola podvozku od 300 Kč

Výměna tlumičů od 400 Kč

Jak vybrat správný autoservis

Informace pro řidiče

Měření a seřízení geometrie přední a zadní nápravy

Výměna brzdových destiček + brzdové kotouče