Servis klimatizace

Komfort jízdy je spojen se správně fungující klimatizací. I při pravidelném servisu klimatizace auta a šetrném provozu je nevyhnutelná pravidelná oprava klimatizace. Autoservisy na Getfix nabízí: servis klimatizace, čištění a dezinfekci klimatizace, opravu klimatizace a plnění klimatizace.

 

Co je nutné vědět?

Mezi běžné příčiny poruch patří selhání kompresoru, únik klimatizace a poruchy v elektronice. Klimatizace nemusí fungovat, protože dochází freon a to je první věc, kteráse v servisu kontroluje. Nejvyšší počet objednávek připadá na jaro. Je to způsobeno nejen potřebou doplněním klimatizace před obdobím vysokých teplot, ale také kvůli výpadkům klimatizací. Kondenzace se hromadí, snižuje se elasticita hadic a těsnění spojů a dochází k únikům. Poškození kompresoru je spojeno s velkým opotřebením a vnějšími vlivy (rázy). Aby nutnost opravy klimatizace automobilu vznikala jen zřídka je potřeba včasná diagnostika a technická prohlídka.

 

Proč Getfix? 

Na stránce GetFix lze rychle a přehledně vybrat ten nejlepší autoservis, který provádí servis klimatizaci.

Vyberte potřebnou opravu v kategorii “Klimatizace” na hlavní stránce v nabídce služeb, srovnejte ceny služeb a rezervujte si termín. Poté jen vyčkejte na potvrzení ze strany servisu a vyrazit.

 

Rychlé odkazy

Čištění klimatizace

Oprava klimatizace

Plnění klimatizace

Informace pro řidiče

Jak vybrat správný autoservis